Bohaterowie


Riven Pitch 
18 lat
Grzeczna, spokojna i cicha dziewczyna. Różni się prawie wszystkim od swojej przyjaciółki Rose. Nie chodzi zbyt często na imprezy, chyba że za namową . Jest pilną uczennicą, ma najlepszą w szkole średnią, przez co ma wyrobioną opinię kujona i nudziary. Ludzie ze szkoły znają ją tylko dla tego, że przebywa w towarzystwie Rose. Często jest jej smutno z tego powodu. Bardzo łatwo jest ją zranić. Nigdy nie miała chłopaka. Twierdzi, że randki nie są dla niej. Żyje w szczęśliwej i kochającej się rodzinie, mimo tego że nie jest bogata jak jej przyjaciółka niczego jej nie brakuje.


Rose Barlow 
19 lat

Szalona i pewna siebie dziewczyna. Nie przepuszcza żadnej imprezy. Ludzie uważają ją za plastik i puszczalską, ale jej to nie rusza. Rzadko kiedy przejmuje się tym co ludzie o niej myślą. Nigdy nie była w poważnym związku, jak twierdzi: "Życie jest za krótkie na jednego faceta". Jej najlepszą przyjaciółką jest Riven. Przyjaźnią się ze sobą odkąd pamiętają, są nierozłączne. Jej rodzice dawno temu się rozwiedli, ona została z matką. Jej rodzice mają bardzo dużą firmę i pomimo tego że zakończyli swoje małżeństwo są przyjaciółmi. Pieniędzy jej nie brakuje, jest typem rozpuszczonej bogatej dziewczynki.


Brian Glass
18 lat
Avyhgpkcqaapyyw_large
Uroczy chłopak, który zakochał się w Riven. Uwielbia jeździć na bmx'ach, desce i rolkach. Kocha zwierzęta i jest bardzo wrażliwy, jednak Riv widzi w nim tylko miłego znajomego z podwórka. Ma kota - Stinsona, którym często zajmuje się Riven, ponieważ bardzo lubi te czworonogi. Jednak ona nie zdaje sobie sprawy z tego, że Brian robi wszystko co w jego mocy, by zainteresowała się bardziej nim niż jego zwierzakiem.
***
Z każdym rozdziałem bohaterów będzie przybywać i będą tutaj dodawaniBrak komentarzy:

Prześlij komentarz